SLIDER

SLIDER (8)

poniedziałek, 24 kwiecień 2017 16:38

Weź udział w konkursie "Mam oko na Projekt 2017"

Jeśli lubisz robić zdjęcia lub nie jest Ci obca obsługa kamery, a przy tym dostrzegasz pozytywne zmiany wokół siebie, które nastąpiły w ostatnich latach za sprawą Funduszy Europejskich – mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Zapraszamy do udziału w konkursie „Mam oko na Projekt 2017”. Czekamy na zdjęcia oraz filmiki od mieszkańców województwa łódzkiego - nie dłuższe niż 3 minuty - prezentujące dofinansowane projekty, z/realizowane na terenie jednego z trzech powiatów regionu (linki prowadzą do strony "Mapa Dotacji", na której znajdziesz listę projektów z poszczególnych powiatów):
1. powiatu piotrkowskiego (w tym m. Piotrków Trybunalski)
2. powiatu łęczyckiego
3. powiatu sieradzkiego.

Centrum miejscowości, w której mieszkasz lub odwiedzasz, przeszło generalny remont? Znasz firmę, która zakupiła nowoczesny sprzęt lub zaprezentowała swój produkt na międzynarodowych targach? A może zdobyłeś certyfikat zawodowy, który ułatwił Ci awans lub zdobycie wymarzonej pracy? Jeśli zdarzyło się to dzięki środkom unijnym, pokaż nam to na zdjęciu lub filmiku!

Zwycięzców najciekawszych prac – wybranych przez kapitułę konkursową, a także społeczność na Facebooku – nagrodzimy dronami, które wręczymy podczas eventów w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich między 19 a 21 maja br.

Nie zwlekaj! Na zgłoszenia czekamy tylko do 28 kwietnia br.

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Śledź nas także na Facebooku i dołącz do wydarzenia, aby na bieżąco być informowanym o przebiegu Konkursu.

Wszelkie pytania można przesyłać na adres promocja.rpo@lodzkie.pl.

Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i zrealizowałeś ciekawy projekt, już dziś możesz zgłosić się do ogólnopolskiej akcji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), koordynowanej przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego. Wystarczy, że od 18 do 21 maja 2017 r. otworzysz swoją siedzibę albo udostępnisz za darmo lub ze zniżką to, co oferujesz na co dzień.

Dołącz swój pomysł do prawie 1000 wydarzeń w całej Polsce. Wyróżnij się jako lider zmian. Zyskaj nowych klientów. Relacje z najciekawszych projektów będę pokazane w mediach.

DOFE to największe wydarzenie dla projektów europejskich w Polsce.

Prawie 1000 wydarzeń i 220 tysięcy odwiedzających w całym kraju przez cztery dni maja. Wszystko dzięki beneficjentom, którzy otwierają wtedy drzwi swoich projektów, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują projekty zrealizowane dzięki środkom unijnym. Ubiegłoroczna  edycja zwyciężyła w konkursie European Public Communication Award na najlepszą europejską kampanię publiczną
w 2016 r.

Dni Otwarte skupiają przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów. Dołącz swój pomysł i stań się jednym z nich. Pokaż sąsiadom, całej Polsce to, co zrobiłeś dzięki Funduszom Europejskim!
W 2017 r. IV edycja DOFE będzie organizowana od 18 do 21 maja.

Beneficjentom, którzy „otworzą swoje projekty” zostanie zapewniona:

  • profesjonalna promocja akcji w telewizji, w Internecie i radio,
  • funkcjonalna strona internetowa promującą akcję z wyszukiwarką oraz mapą wydarzeń,
  • pakiet darmowych materiałów promocyjnych dla każdego wydarzenia,
  • pomoc w opracowaniu koncepcji wydarzeń,
  • obecność najciekawszych wydarzeń i atrakcyjnych projektów w mediach.

Wystarczy, że udostępnisz swoją codzienną ofertę za darmo lub ze zniżką albo zaprezentujesz swoją siedzibę lub projekt w ciekawy sposób. Nie musisz organizować wielkiego, spektakularnego eventu. Według odwiedzających najciekawsza w Dniach Otwartych jest możliwość zobaczenia zaplecza miejsc, do których na co dzień nie można wejść.

Potraktuj uczestnictwo w DOFE jako inwestycję. Udział w tak dużej i popularnej akcji często owocuje nawiązaniem nowych kontaktów z potencjalnymi klientami i kontrahentami.

Jak zgłosić wydarzenie do akcji?

Zgłoszenie do akcji jest proste i odbywa się drogą elektroniczną. Zanim to zrobisz, odpowiedz na pytania:

  1. Czy jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich?
  2. Czy twój projekt oraz koncepcja wydarzenia wpisuje się w założenia akcji? Zasady możesz sprawdzić w regulaminie.

Jeżeli odpowiedź na pytania brzmi „TAK”, gratulujemy! Ta akcja jest właśnie dla Ciebie! Zgłoś swój projekt i wygraj w plebiscycie na najciekawsze wydarzenie!
Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej Organizatora.

Zgłoszenia są zbierane do 18 kwietnia.

Plebiscyt – jak to działa?

Spośród projektów zgłoszonych do DOFE wybierane są te najciekawsze. Jeśli chcesz, by o Twoim wydarzeniu mówiono w telewizji i radiu, już dziś pomyśl, jak możesz się wyróżnić!

Ogólne zasady uczestnictwa Beneficjentów Funduszy Europejskich w akcji promocyjnej pn.: „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” dostępne są w regulaminie.

czwartek, 07 kwiecień 2016 12:42

Otwieramy się na Fundusze!

Informujemy, że 7 grudnia 2015 r. uruchomiona została Baza Konkurencyjności Funduszy Europejskich, dostępna pod adresem  www.bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl


Top