SLIDER

SLIDER (10)

poniedziałek, 16 październik 2017 08:48

Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

Wzorem poprzedniego roku zapraszamy do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli nam określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów naszego regionalnego programu.

Oczywiście wpisując tematykę szkolenia proszę mieć na względzie to, że musi dotyczyć zagadnień bezpośrednio związanych z przygotowaniem lub realizacją projektu.
 
Ankieta dostępna będzie do końca października tego roku.

Zaproponuj tematykę szkoleń w 2018 roku

Zaznacz kim jesteś

Sprawdź listę projektów w których możesz uzyskać dofinansowanie na miejsce opieki nad dzieckiem w wieku do lat 3 (opieka w żłobku/ klubie dziecięcym / u dziennego opiekuna lub niani).

pdfLista utorzonych żłobków340.75 KB

wtorek, 26 wrzesień 2017 06:00

Łódzkie na zdrowie!

ŁÓDZKIE NA ZDROWIE!

Nie mogłeś dotrzeć na nasze wydarzenie?

A może tak bardzo zaciekawiły Cię poruszane tematy, że chciałbyś do nich wrócić?

Poniżej, w formie załączników do pobrania, publikujemy pełną listę prezentacji użytych podczas seminarium.

 

 

piątek, 22 wrzesień 2017 05:21

Aplikacja rpo.lodzkie.pl

 

Aplikacja „rpo.lodzkie.pl" pomoże w odnalezieniu funduszy europejskich, które są dostępne w ramach dotacji przyznawanych w województwie łódzkim dla osób fizycznych, przedsiębiorstw i instytucji. Po wyborze kilku odpowiedzi na pytania aplikacji, użytkownik otrzymuje informacje nt. dostępnych ścieżek uzyskania dofinansowania swojego projektu. Ma również możliwość dokonania subskrypcji na wiadomości dotyczące konkursów o dtacje oraz szkoleń na ich temat. Aplikacja jest dostępna za darmo dla każdego, kto jest zainteresowany uzyskaniem pomocy finansowej z Funduszy Europejskich na obszarze województwa łódzkiego.

Polecamy! Pobierz aplikację na swoje urządzenie mobilne.

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz otworzyć żłobek lub klub dziecięcy? A może jesteś gminą, która chce zagwarantować swoim mieszkańcom wsparcie opiekuńcze nad dziećmi w wieku do lat 3? Ten konkurs stanowi odpowiedź na Twój plan i Twoje potrzeby!
- nawet do 91% dofinansowania całego przedsięwzięcia!
- limit aż 30% na przeprowadzenie prac budowlano-remontowych!
- do rozdysponowania czeka 40 mln złotych!
Szczegóły dotyczące konkursu i jego warunków znajdziesz na naszej stronie internetowej lub www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

Pisząc projekt zwróć uwagę na zmiany w prawie! Z dniem 1 września wchodzi w życie część znowelizowanych zapisów Ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3. Pozostałe zmiany wejdą w życie od 1 stycznia 2018 r.


Top